Evangeline Lilly Koronavirüs Açıklaması Yüzünden Marvel’dan Atılabilir

Hollywood
Yenilmezler serisinde Hope Van Dyne karekterini canlandıran Evangeline Lilly, koronavirüs açıklaması yüzünden Marvel Sinematik Evreni’ne veda edebilir. 

Ünlü oyuncu Evangeline Lilly, geçen hafta Instagram hesabından virüsle ilgili, çocuklarını beden eğitimi dersine bıraktığını ve hayatın kendisi için normal devam ettiğini söylemesiyle takipçilerinden ve meslektaşlarından büyük tepki aldı.

Koornavirüs salgını yüzünden evinde sosyal izolasyon uygulamadığını söyleyen oyuncu “Bazıları özgürlüklerine hayatlarından daha çok değer verir ifadelerine yer verdi.

Evangeline Lilly, bu açıklamaları yüzünden sosyal medyada oldukça tepki çekti. Tepki gösteren arasında, Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, oyuncunun ismini vermeden, Özgürlüğünüzü sağlığınızın üstünde görüyorsanız, başlarım sizin özgürlüğünüze. Evde kalın. Aksi, havalı bir davranış, zekice bir hareket değilsözlerine yer vererek sert bir şekilde eleştirdi.

Yenilmezler serisinde rol alan oyuncunu yaptığı açıklamada, Marvel’ın ciddi şekilde rahatsız olduğu iddia edildi. Oyuncunun 2022’de vizyona girmesi beklenen Ant-Man 3’teki rolünün de kısaltılması gündemde.

We Got This Covered’ın kendi kaynaklarına dayandırdığı habere göre Marvel, Kanadalı oyuncunun sözleşmesini yenilememeyi gündeme aldı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up