Euphoria’nın 2. Sezonuna Dair Açıklamalar Geldi

Diziler Manşet

Zendaya’nın başrolünde yer aldığı aynı isimli İsrail dizisinden televizyona uyarlanan HBO yapımı “Euphoria”nın ikinci sezonuna dair yeni açıklamlar geldi.

Bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi hikayeleriyle ergenlik hayatlarına dokunan HBO dizisi Euphoria‘nın ikinci sezonuna dair yeni açıklamalar geldi.

Dizi sorumlusu Sam Levinson tarafından yapılan açıklamlar, dizi meraklılarını sevindirdi. Levinson, koronavirüs sebebiyle geçen yıl yeni sezon için sete giremeyen ekibin bu yıl mart ayında merakla beklenen dizinin ikinci sezonu için prodüksiyona başlayacağını belirtti.

2021’in sonlarına doğru yayınlanmaya hazır hale gelmesi planlanan dizide Zendaya‘ya Maude Apatow, Brian Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney gibi isimler eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up