Sylvester Stallone

Sylvester Stallone The Suicide Squad Kadrosunda

Film, 6 Ağustos 2021 tarihine vizyon planı yapıyor.

Rocky belgeseli yakında seyirciyle buluşacak

Rocky'nin perde arkası ekrana taşınıyor.

Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren Yeniden Bir Arada

Rocky efsaneleri yeniden bir arada.

Rambo 5’in Kötü Adamı Bulundu

Sergio Peris-Mencheta, Rambo 5'in kadrosuna katıldı.

Rocky’nin Son Filminden Yeni Fragman

MGM ve Warner Bros. ortak yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu‘ndan yeni bir fragman geldi. Rocky serisinin yeni filmi için geri sayım başladı. Kült aksiyon serisi Rocky‘nin yeni yapımı olan filmin başrollerini ise serinin Rocky Balboa rolüyle özdeşleşen ismi Sylvester Stallone ile Marvel‘ın son yapımı Fantastik Dörtlü‘nün alevli kahramanı Michael B. Jordan üstleniyor. 25 Aralık&...

Rambo ve Kaçış Planı

Aksiyon dolu filmlerin seyircisi misiniz? O zaman Sylvester Stallone’un Kaçış Planı’nı kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Mel Gibson Yeni ‘Kötü Adam’

Usta aksiyon yıldızlarını kadrosunda barındıran ‘Expendables’ (Cehennem Melekleri) filminin devamına Mel Gibson ve Antonio Banderas’ın katılacağı açıklandı. Gibson’ın filmdeki baş düşmanı canlandıracağı bildirildi. Sylvester Stallone’nin başrolünde olduğu aksiyon filmi ‘Expendables 3’ (Cehennem Melekleri) için yeni kadro şekilleniyor. Serinin çekilecek yeni bölümünde Mel Gi...

Ne Var Ne Yok?

Ben de katılıyorum kimse dizi/film izleyecek filme gidecek durumda değil. Bunun üzerine ciddi bir film eleştirisinin okumasını beklemek de daha ütopik olacaktır.

İntikam Kurşunu

Matz ve Colin Wilson'ın aynı isimli çizgi-romanından uyarlanan filmde Sly, Jimmy Bobo isimli bir kiralık katili canlandırıyor.

  • 1
  • 2

Lost Password

Sign Up