Huzur Sokağı

Onur Tuna Huzur Sokağı’nda

Daha önce Mahsun Kırmızıgül’ün “Hayat Devam Ediyor” projesinde Siraç karakteriyle yer alan Onur Tuna, Huzur Sokağı’nın 40.bölümünde yani bu hafta dizinin kadrosuna katılıyor. Ali karakterini canlandıracak olan Onur Tuna, kimsesiz büyümüş ve yine kimsesiz çocuklara el uzatan yardımsever bir iş adamı olarak karşımıza çıkacak.

Huzur’un Sesi

Daha önce Doktorlar’da ve Huzur Sokağı dizisinin ilk sezonunda kendi sesini duyamadan izlediğimiz oyuncu-şarkıcı Kutsi’nin Huzur Sokağı’nın ikinci sezon fragmanlarında kendi sesi ile yer alması dikkat çekti. Hayranları karizmatik sesli oyuncunun rol aldığı Huzur Sokağı’nın yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyor. Darısı diğer dublajlı oyuncuların başına!

ATV’de Dejavu

ATV  sırasıyla Benim İçin Üzülme, Huzur Sokağı ve Karadayı  dizilerini bu hafta ilk bölümünden itibaren tekrar yayınlamaya  başladı. Yani; kış dizilerinin yazın bir daha en baştan verilmesi geleneği bozulmadı. “Nasılsa tatilde  yeniden yayınlarlar” diyenler  bu yaz  da kazandı. Yayın Akışı şöyle… 11.00 Benim İçin Üzülme 13.30 Huzur Sokağı 16.00  Karadayı

Lost Password

Sign Up