Cinemu

Cinemu 14 Mart Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Uluslararası film değerlendirme ve derecelendirme sitesi Cinemu, 14 Mart 2014 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 7 Mart Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Uluslararası film değerlendirme ve derecelendirme sitesi Cinemu, 7 Mart 2014 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 21 Şubat Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Cinemu, 21 Şubat 2014 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 14 Şubat Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Cinemu, 14 Şubat 2014 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 11 Ekim Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Cinemu, 11 Ekim 2013 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 4 Ekim Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Cinemu, 4 Ekim 2013 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu 13 Eylül Haftası Filmlerini Değerlendirdi

Cinemu, 13 Eylül 2013 haftasında vizyona giren filmleri değerlendirdi. İşte sinemada haftanın fotoğrafı; vizyona girenler, güvenli ve daha güvenli filmler… Değerlendirmeler için tıklayın!

Cinemu’da Haftanın Görünümü

Merkezi İstanbul’da bulunan ve Temmuz ayıyla birlikte 8 dilde yayına başlayan uluslararası film değerlendirme ve derecelendirme sitesi Cinemu, 23 Ağustos 2013  haftasında vizyona giren ve haftanın önerilen filmlerin değerlendirmesini yaptı. Cinemu 23 Ağustos 2013, Sinemada haftanın fotoğrafı Vizyona Girenler, güvenli ve daha güvenli filmler: Türkiye’de Vizyona Giren Filmler: Uçaklar Ha...

Cinemu’da Haftanın Görünümü

Merkezi istanbul’da bulunan ve Temmuz ayıyla birlikte 8 dilde yayına başlayan uluslararası film değerlendirme ve derecelendirme sitesi Cinemu, 16 Ağustos 2013  haftasında vizyona giren ve haftanın önerilen filmlerin değerlendirmesini yaptı. Cinemu 16 Ağustos 2013, Sinemada haftanın fotoğrafı Vizyona Girenler, güvenli ve daha güvenli filmler: Türkiye de Vizyona giren filmler: Percy Jackson: Canavar...

Cinemu’dan Bayram Haftası Rehberi

Merkezi istanbul’da bulunan ve Temmuz ayıyla birlikte 8 dilde yayına başlayan uluslararası film değerlendirme ve derecelendirme sitesi Cinemu, bayram haftasında vizyondaki ve haftanın önerilen filmlerin değerlendirmesini yaptı. Rehberde,  ” Bayram haftasında sinemada ne seyretmeli”. ” Hafta boyunca öne çıkan, içerik bakımından ”Güvenli” ve ”En Güvenli” fil...

Lost Password

Sign Up