Çalıkuşu

Eskimeyen Film Günleri Başlıyor

Eskimeyen Film Günleri, 15-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TRT’den Nostalji Rüzgarı

Sevilen yerli diziler ekrana dönüyor

Hilmi Cem Çalıkuşu’nda!

Survivor Hilmi Cem Çalıkuşu dizisinin kadrosuna katıldı. Çalıkuşu’nun 28 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Survivor Hilmi Cem İntepe, Yusuf karakteriyle Çalıkuşu’nda olacak. Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından uyarlanan, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Çalıkuşu dizisine yeni bir isim dahil oluyor. Başrollerinde Burak Özçivit, Fahriye Evcen,Mehmet Öz...

Reyting Katili

Başrolerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan’ın bulunduğu Cinayet dizisi, 4,37  reyting alarak genel sıralamada 11. olurken  yerine geçtiği Çalıkuşu dizisi de 3.85 reyting alarak 18. oldu. Böylece iddialı bir çıkış yapması beklenen dizi, hem beklenen reytingi getirmedi hem de yerinden ettiği Çalıkuşu dizisinin reytinglerini düşürdü.

Ferhan Şensoy da Oyuncu Oldu

Doksanlar dizisi ile oyunculuğa başlayan Derya Baykal’dan sonra Newyork’da sinema eğitimi alan Ferhan Şensoy da Çalıkuşu dizisinde rol almaya başladı. Feride’nin okuluna gelen yeni bir öğrenciyi canlandıran Ferhan Şensoy’u Twitter’dan tebrik edenler arasında annesi Derya Baykal ve arkadaşları Ayşe Özyılmazer, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ceylan Çapa da vardı.

Lost Password

Sign Up