a haber

Bu Hafta Hangi Filme Gidelim?

Sinefesto Yayın Yönetmeni Abdulhamit Güler, A Haber’de vizyona giren filmleri ve geçtiğimiz haftayı meşgul eden The Interview filmine dair gelişmeleri değerlendirdi… Video için tıklayın.

Vizyona Giren Yeni Filmleri Yorumladı | Video

Videoyu İzle Sinefesto Yayın Yönetmeni Abdulhamit Güler, A Haber ekranlarında yayınlanan Ajans Yeni Gün programında, bu hafta gösterime giren yapımları değerlendirdi. Güler, Olgay Orçun Korkut’un sunumuyla ekranlara gelen programda, bu hafta vizyona giren birisi yerli toplam altı filmi; Gece Vurgunu, Hadi İnşallah, Ölüm Alfabesi, Aşk ve Tutku, John Wick ve Madagaskar Penguenlerini filmlerinin krit...

Haftanın Filmlerini Değerlendirecek

Sinefesto Yayın Yönetmeni Abdulhamit Güler, Ajans Yeni Gün’de bu hafta vizyona girmeye hazırlanan filmleri ele alacak. 19 Eylül 2014 Haftası’nda Vizyona Girecek Filmler için Tıklayın! 19 Eylül Haftası vizyona girecek filmlerin ve sinema gündeminin konuşulacağı Ajans Yeni Gün, Olgay Orçun Korkut’un sunumuyla bu sabah 08:25’te A Haber ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Haftanın Filmlerini Değerlendirecek

Sinefesto Yayın Yönetmeni Abdulhamit Güler, Ajans Yeni Gün’de bu hafta vizyona girmeye hazırlanan filmleri ele alacak. 12 Eylül 2014 Haftası’nda Vizyona Girecek Filmler için Tıklayın! 12 Eylül Haftası vizyona girecek filmlerin ve sinema gündemi’nin konuşulacağı Ajans Yeni Gün, Olgay Orçun Korkut’un sunumuyla bu sabah 08:25’te A Haber’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Hrant Dink′in Filmini Önce Ailesi İzledi

Ailesi, Hrant Dink cinayetinin perde arkasını konu alan ′Hile Yolu′ filmini izledi. Gazeteci Hrant Dink cinayetinin perde arkasını konu alan ‘Hile Yolu’ filminin ekibi; a Haber’de Şirin Sever’in sunduğu ‘Jurnal’ programına konuk oldu. Filmin yapımcısı Hakan Alak, oyuncular Serkan Yakan ve Ozan Bilen; filmle ilgili merak edilenleri anlattı. Yapımcı Alak; 26 Nisan...

Lost Password

Sign Up