Ethan Hawke’ın Yeni Filmi Belli Oldu

Hollywood

Ethan Hawke, Tennessee Williams’ın aynı adlı tiyatro oyunu Camino Real’i beyaz perdeye uyarlayacak. Filmin başrolünü başarılı oyuncu Juliette Binoche üstlenecek.

Oyunculuk mesleğinin yanı sıra The Hottest State ve Blaze gibi yönetmenliğini üstlendiği filmlerle de adından söz ettiren Ethan Hawke’ın bir sonraki projesi belli oldu. Hawke, Tennessee Williams’ın ilk olarak 1953’te sahnelenen tiyatro oyunu Camino Real’i beyaz perdeye uyarlayacak.

1999 yılında Camino Real’in Williamstown Tiyatro Festivali için hazırlanan prodüksiyonunda Kilroy rolü ile izleyici karşısına çıkan Hawke, bu kez oyunun beyaz perde uyarlaması çalışmalara başladı. Uyarlamanın senaryosu da Ethan Hawke ve Shelby Gaines ikilisi tarafından kaleme alınıyor.

Oyunun beyaz perde uyarlamasının başrolünde Three Colours: Blue, Let the Sunshine In gibi filmleriyle tanıdığımız Oscar ödüllü Fransız oyuncu Juliette Binoche yer alacak.

Dışarıya kapalı küçük bir kasabada geçen oyun, kasabaya gelen Kilroy adlı Amerikalı bir ziyaretçinin başından geçen kafa karıştırıcı ve mantık dışı olayları konu alıyor. Oyun, varoluş sancısı çeken karakterleri üzerinden yaşlanma ve unutulma korkularını ele alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up