Esev’de Kısa Film Baharı

Etkinlikler

Esenler Belediyesi Sanat Evi (Esev), ilkbahar-Yaz Dönemi İçin Orta Öğrenim Öğrencilerine Yönelik Kısa Film Kursu Açıyor.

Esenler Belediyesi Sanat Evi

12-17 yaş arası çocukların katılabileceği atölyede; sinema tutkunları film çekimlerinde gerekli olan teknik ve kuramsal bilgileri uygulamalı dersler ile öğrenecek. Senaryo yazım tekniği, kamera ve objektif teknolojisi, ön hazırlık aşamasından filmin çekilip montajlanmasına kadar her aşamasının uygulamalı olarak gösterileceği dersler sonunda ortaya çıkan filmler bir gala gecesiyle izleyicinin beğenisine sunulacak.

İlkbahar-yaz dönemi için planlanan yeni Kısa Film Atölyesi çok yoğun ve hareketli geçecek. Kursiyerlerin çocuk olması dolayısıyla çok farklı aktivitelerde programa dahil edildi. Kısa film derslerini destekleyici, sinema sanatçısı ziyaretleri, film seti ziyaretleri, televizyon ziyaretleri yanı sıra çocukların ufkunu açacak ve sosyalleşmesini sağlayacak müze gezileri, kır gezileri, piknik gibi etkinliklerde düzenlenecek. Sadece 12-17 yaş arası çocukların kayıt yaptırabileceği program dolu dolu bir içerik ile çocukların yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmelerini sağlayacak.

12-17 yaş arası çocuklara yönelik Kısa Film Atölyesi kayıtları 15 hazirana kadar açık olup kontenjan ile sınırlıdır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: http://esev.org/

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up