Erşan Kuneri’nin Dizisi Geliyor

Günün Haberi Türkiye
Cem Yılmaz, Gora ve Arif V 216 filmlerinin unutulmaz karakteri ‘Erşan Kuneri’ ile ilgili bir dizi yapmak istediğini açıkladı.

Cem Yılmaz, gazeteci Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk oldu. Yılmaz, Gora ve Arif V 216 filmlerinin efsane karakteri Erşan Kuneri ile ilgili önemli bir açıklama yaptı ve “Erşan Kuneri Hayatı ve Eserleri” dizisinin sinyalini verdi.

Yılmaz, hayranlarını heyecanlandıran haberi şu sözlerle duyurdu:

“Erşan Kuneri Gora’da bir karakterdi. Gora’da ‘Türkiye’de neden bilim kurgu çekilmiyor’a ait bir skeçte bir kahramandı. Komik bir kahraman. Arif V 216’da da 1969’daki halini kullanmıştım. Erşan Kuneri ile ilgili bir şey yapma niyetim var. Sinema filmi yapmakla ilgili çekincem belki haklı bir şeye dokunuyor. Çünkü dil, muhataplar, filmin +18 yemesiyle uğraşmamak için onun dizisini başka bir platforma yapmayı düşünüyorum. ‘Erşan Kuneri Hayatı ve Eserleri’ diye bir dizi yapmayı düşünüyorum. 1975-1978 arasını canlandırmak istiyorum. Tepkiyi de merak ediyorum ama ben bunu yapmak istiyorum. Öykü de şöyle; ‘Artık yeni bir şey denemek istiyorum.’ diyor ve tarihi, korku gibi bazı filmler deniyor. Ve biz bu deneyleri göreceğiz. 8 bölüm yapacağım mesela.”

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up