Ermeni Tehciri’ni Konu Alan The Promise’den Yeni Fragman

Hollywood Manşet
Ermeni Tehciri’ni Konu Alan The Promise’den Yeni Fragman

Ermeni Tehciri’ni konu alan The Promise’den yeni bir fragman yayınlandı.

Bilindiği üzere film IMDb‘de oy savaşlarına neden olmuştu. 93 bin kullanıcıdan 60 bini 1 oy, 35 bini de 10 puan vermişti.

Filmin yönetmeni Hotel Ruanda filminden tanıdığımız Terry George. Filmin senaryosunu George ve Robin Swicord (The Curious Case of Benjamin Button) ile birlikte kaleme aldı.

THE PROMISE

Christian Bale, Oscar Isaac ve Charlotte le Bon başrolde.

The Promise Filminin Konusu

Christian Bale, Oscar Isaac ve Charlotte le Bon’un başrolünde oynadığı film, tıp öğrencisi olan Michael, Amerikalı foto muhabiri Chris ve güzel ressam Ana arasındaki aşk üçgenine odaklanıyor. Film, aynı zamanda Osmanlı’nın Birinci Dünya Savaşı’na girdiği dönemde Ermeni tehcirine de değiniyor.

Bu yıl epeyce konuşulacağa benzeyen filme dair yönetmen de açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin çekimlere engel olmadığını belirten George, ama güvenliğe önem verdiklerinin altını çizdi ve ekledi: “Filme dair herhangi bir tanıtımını yapmadık. İspanya, Portekiz, Malta gibi yerlerde durarak Orta Doğu’dan uzak durduk ve çok fazla dikkat çekmemeye çalıştık. Güvenlik konusunda da ekstra tedbir aldık.”

Film Amerika’da 21 Nisan 2017’de gösterime girecek. Türkiye’deki gösterimi içinse pek bir umut ışığı yok.

Film hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up