Erciyes Film Festivali Başvuruları Bekliyor

Festivaller

7. Erciyes Film Festivali

2008 yılından bu yana düzenli olarak yapılan, 2012 yılında kurmacayı da içine alarak genişletilen ve ismi Erciyes Film Festivali olarak yenilenen festivale başvurular devam ediyor.

29 – 31 Ekim tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenecek festivale başvurular, 13 Ekim’e kadar sürecek.

Başvuru Bilgilerini İndirmek için Tıklayın!

Başvuru Formunu İndirmek için Tıklayın!

Festival, alanında özgün fikirler üretebilecek, farklı bakış açılarıyla sinemaya katkıda bulunabilecek tüm ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerine yardımcı olmak; kurmaca ve belgesel filmin gelişmesine katkıda bulunmak, filmlerin seyirciyle buluşmasını sağlamak ve öğrencileri, akademisyenleri, sinema alanında üretim yapan profesyonelleri bir araya getirip, düşünce ve birikimlerin paylaşılabildiği üretken bir ortam hazırlamayı amaçlıyor.

Belgesel Jürisi’nde, Sinema Yazarı Burçak Evren, Yönetmen Ertuğrul Karslıoğlu, Belgesel Yönetmenleri Kamil Koç ile Kerime Şenyücel ve Yazar Sadık Yalsızuçanlar yer alırken, Kurmaca Jürisi’nde ise, Sinema Yazarları Hasan Ali Yıldırım ve İhsan Kabil, Yönetmenler İsmail Güneş ile Nazif Tunç ve SETEM Başkanı Mehmet Güleryüz bulunuyor.

7. Erciyes Film Festival Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up