Ercan Kesal ve M. Fazıl Coşkun 3. Türkiye Dergi Günleri’nde

Etkinlikler

Ünlü oyuncu Ercan Kesal ve yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun, Film Arası Dergisi’nin konuğu olarak, 3. Türkiye Dergi Günleri’ne katılıyor. Kesal ve Coşkun, burada sinemaseverlerle söyleşide bir araya gelecek.

ercan-kesal-fazıl-coskun

Bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen Türkiye Dergi Günleri Fuarı, Üsküdar Bağlarbaşı’nda devam ediyor. Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile Dergi Editörleri Birliği tarafından düzenlenen fuarda stant açan Film Arası Sinema Dergisi, bir de etkinliğe imza atacak. Bir Zamanlar Anadolu’da, Üç Maymun, Saç ve Küf gibi önemli filmlerde rol alan oyuncu Ercan Kesal ile Uzak İhtimal ve Yozgat Blues filmlerinin yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun, Film Arası’nın düzenleyeceği söyleşide sinemaseverlerle bir araya gelecek.

22 Aralık Cumartesi günü, saat 16.00’da, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi, Mimar Sinan Salonu’nda gerçekleştirilecek söyleşide, konuklar katılımcılardan gelen soruları yanıtlayacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up