Engin Günaydın ve Haluk Bilginer’li Azizler’den İlk Fragman

Günün Haberi Manşet

Engin Günaydın ve Haluk Bilginer’in başrolünü paylaştığı “Azizler” filminden ilk fragman geldi.

Yönetmen koltuğuna Durul Taylan ve Yağmur Taylan‘ın oturduğu Azizler filminden ilk fragman yayınlandı. Son zamanların merakla beklenen Türk filmlerinden olan Azizler‘in senaryosunda, Taylan Biraderler ve Netflix’in yeni dizisi Bir Başkadır’ın senaristi Berkun Oya‘nın imzası bulunuyor.

Filminin oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimler yer alıyor.

8 Ocak’ta Netflix’te gösterime girecek olan filmin konusu: Aziz, hayatının zorlu bir döneminden geçen bir adamdır. Gençlik döneminde mesleği hakkında kurduğu hayallerden uzakta olan Aziz, sevmediği bir işe çalışır. Dört yıldır Burcu ile birlikte olan Aziz, artık ilişkisine bir son vermesi gerektiğini düşünür. Herkesten uzaklaşıp, yalnız kalmak isteyen Aziz’in karşısına bu sırada bir fırsat çıkar. Aziz’in yapması gereken tek bir şey vardır o da bir yalan söyleyip, bu yalanı sürdürmek. Ancak söylediği yalanın doğurduğu sonuçlar Aziz’in hayatının değişmesine neden olur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up