Engin Günaydın Senaryosunu Yazdığı İçimdeki Ses’in Çekimleri Başladı

Yakında

Televizyon dizilerinde beğenilen rollerinin yanı sıra son olarak Zeki Demirkubuz’un yönettiği ‘Yeraltı’ filmindeki ödüllü performansıyla gündeme gelen Engin Günaydın, bir komedi filmi için hazırlanıyor.

Senaryosu Günaydın’a ait ‘İçimdeki Ses’in çekimleri geçtiğimiz ay başladı. Filmde, Engin Günaydın’ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman rol alıyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, yapımcılığını Barakuda Film’in üstlendiği komedi filmi ‘İçimdeki Ses’, özgüveni yetersiz yazar Selim’in yaşadıklarını anlatıyor.

engin günaydın içimdeki ses

Filmin Konusu:

Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazar olan Selim, doğru dürüst bir ilişkisi olamadığından, yalnızlıktan kurtulmak için son çare annesiyle birlikte yaşamaya karar verir. Gittiği spor salonunda sakarlığı nedeniyle, herkesin hayran olacağı kadar güzel ve zengin Ayşıl ile tanışır. Selim’e aşık olan Ayşıl, mutluluğa giden yolun; Selim’in umreden yeni dönmüş, kendi kafasındaki gelin adayını arayan annesi Mehpare ve onun kadın arkadaş grubundan geçtiğini düşünür. Ayşıl, Mehpare ve onun tayfasıyla başlarından bir sürü komik olayın geçeceği bir yolculuğa çıkmayı göze alır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up