‘En İyi 100 Türk Filmi’nin Oylamasında Son Hafta

Manşet Türkiye

Sinema Dergisi’nin düzenlediği ‘En İyi 100 Türk Filmi’ oylamasında son haftaya girildi. 

www.eniyiyuzturkfilmi.com adresinden yapılan oylamanın sonuçları Sinema Dergisi’nin Kasım ayında çıkartacağı Türk Sineması Özel Sayısı’sında yer alacak. Ünlü sinema eleştirmeni Agah Özgüç danışmanlığındaki ekip tarafından hazırlanan 350 filmlik listeden 10 film seçmek yeterli olacak. Oylama sonucu belirlenecek tüm zamanların en iyi filmleri, Ekim ayında Türk sinemasının ünlü isimlerinin de katılacağı özel bir gecede duyurulacak.

www.eniyiyuzturkfilmi. com adresinden oylamaya katılanlar arasından yapılacak çekiliş ile belirlenecek 10 talihli de bu özel davete katılma şansını yakalayacak. Proje kapsamında ‘En İyi 100 Türk Filmi’nin tam listesi ise Kasım ayında piyasaya çıkacak derginin ‘Türk Sineması Özel Sayısı’nda okurla buluşacak. Dergide; sinema yazarlarının oylama sonucu belirlenen 100 film üzerine yazdıkları yazılar, oyuncular ve yönetmenlerle nostaljik Türk filmleri üzerine yapılan çok özel söyleşiler de yer alacak.

————————————–

Sinefesto.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

2 Yorum

  1. bence en iyiler: 1-züğürt ağa 2-al yazmalım 3-çiçek abbas

    Reply
  2. 1-hababam sınıfı

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up