Emma Watson Geliyor

Türkiye

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Emma Watson, 8-18 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali kapsamında Ankara’ya gelecek.

NOAH

Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali 18. yılında Emma Watson’ı ağırlamaya hazırlanıyor. Festival komitesi, Harry Potter serilerinden yakından tanınan Emma Watson’ı Ankara’da ağırlamak için hazırlıklara başladı. Watson’ın Mayıs ayında Ankara’da olması planlanıyor.

KÜRESEL İYİ NİYET ELÇİSİ

Birleşmiş Milletlerin Küresel İyi Niyet Elçisi seçilen ve cinsiyet eşitliği alanında görev yapan Emma Watson, “Feminizm hakkında konuştukça daha çok farkına vardım ki, kadın hakları için çalışmak erkeklerden nefret etmekle eş değerde tutuluyor. Kesin olarak bildiğim bir şey varsa o da bunun sona ermesi gerektiğidir. Bilin diye söylüyorum, feminizm erkek ve kadının eşit hak ve fırsatlara sahip olmaları inancıdır” demişti.

Hürriyet

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up