“Emanet”te Bu Hafta – 11. Bölüm Fragman

Diziler

Oyuncu kadrosunda, Mehmet Akif Alakurt, Özlem Yılmaz, Engin Şenkan, Nergis Çorakçı, Semra Dinçer, Ferit Kaya ve Aytaç Öztuna’nın yer aldığı dizi, yeni bölümüyle bu akşam 20:00’da FOX TV ekranlarında.

11. Bölüm Özeti

Ekrem’in artık kaybedeceği bir şey yoktur. Bütün bu yaşananlardan Fırat’ı sorumlu tutar. Fırat’a silah çeken Ekrem Fırat’ı öldürerek hapse girmeyi göze almıştır. Ama Fırat’ın Ekrem’i durduracak onu eskisi gibi konağa geri getirecek sözü vardır. Ekrem Fırat’a inanmak istemese de duruma razı olur. Tahir ağa oğlu Fırat için planları vardır ama Fırat hiç bir şekilde Tahir ağanın elinin altına girmek istemez. Tahir ağa işleri eline almasını ister ama Fırat mesleğini bırakmaz istemez.Bütün bu olanlara dayanamayan Tahir Ağa kalp krizi geçirir.Fırat bütün bu olanların sorumlusu olarak kendisini suçlar .Tahir ağa iyileşene kadar şirkette işleri birinin devralması gerekir. Zelal geçici olarak Fırat’ı şirkete götürmeye zorlar. Fırat’ın şirkete gittiğini öğrenen Hatun‘un nasıl bir planı olacaktır?

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up