Elle Fanning ve Nicholas Hoult Başrollü The Great’ten İlk Fragman

Diziler
Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un başrolünü üstlendiği Hulu dizisi The Great’ten ilk fragman yayınlandı.

The Neon Demon, Malefiz, Mary Shelley gibi yapımlarla adından başarıyla söz ettiren genç oyuncu Elle Fanning ve son olarak True History of the Kelly Gang filmiyle seyirci karşısına çıkan Nicholas Hoult‘u bir araya getiren Hulu‘nun hiciv türündeki komedi dizisi The Great‘ten ilk fragman yayınlandı.

Dizide Rusya tarihinin en uzun süreli kadın hükümdarı olan Catherine’in hikayesi konu ediliyor. Peter (Hoult) ile olan evliliğinden sıkılan Catherine’in yaşadığı düzene yeni bir soluk kazandırmak istemesiyle yaşananları gözler önüne seriyor.

Fanning ve Hoult‘un yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge, Sacha Dhawan, Sebastian de Souza, Bayo Gbadamosi ve Belinda Bromilow gibi isimler yer alıyor.

The Favourite filmiyle Oscar adaylığı elde eden Tony McNamara tarafından yazılan ve yönetilen The Great dizisi 15 Mayıs’ta Hulu’da yayınlanacak.

Kaynak: Indiewire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up