Elle Fanning Başrollü Teen Spirit’ten Yeni Fragman

Hollywood
Elle Fanning’in başrolünde yer aldığı müzikal gençlik filmi Teen Spirit filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Max Minghella’nın yönetmen ve senarist koltuğuna oturduğu müzikal film, bir başarı hikayesini konu ediniyor.

Teen Spirit, hayallerine kavuşabilmek için şarkı yarışmasına katılan genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Violet, küçük bir kasabada yaşayan utangaç bir genç kızdır. En büyük tutkusu şarkı söylemek olan genç kız hayallerinin peşinden gidebilmek için kasabadan ayrılmayı planlar. Bir şarkı yarışmasının ilanlarını gören Violet için hayalleri doğrultusunda harekete geçme zamanı gelmiştir. Ona bu zorlu macerasında karşısına çıkan bir akıl hocası yardım eder. Bu uluslararası yarışma Violet’ın sadece yeteneğinin değil dürüstlüğünün ve hırsının da teste tabi tutulmasına neden olur. Akıl hocasının desteği ile hayallerine kavuşabilmek için ter döken genç kız, yüzlerce rakibini geride bırakıp yarışmayı kazanabilecek midir?

Violet isimli genç kızı canlandıracak olan Fanning’e Millie Brady, Rebecca Hall, Victorija Faith, Elizabeth Berrington, Zlatco Buric, Ruariri O’Connor gibi isimler eşlik ediyor.

Teen Spirit filmi ABD’de 5 Nisan 2019’da vizyona girecekken, ülkemiz için vizyon tarihi henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up