Elisabeth Moss Wes Anderson’ın Yeni Filmine Dahil Oldu

Günün Haberi Hollywood

Altın Küre ve Emmy ödüllü Elisabeth Moss, Wes Anderson’ın The French Dispatch filminin kadrosuna dahil oldu.

Son olarak stop-motion animasyon filmi Isle of Dogs‘la karşımıza çıkan Wes Anderson, müzikal komedi türünde çekeceği yeni filminin kadrosu tam anlamıyla yıldız şölenine dönmüş durumda.

Oyuncu kadrosunda Tilda Swinton, Bill Murray, Kate Winslet, Frances McDormand, Saoirse Ronan, Léa Seydoux, Benicio del Toro, Kate Winslet, Lois Smith, Mathieu Amalric, Jeffrey Wright, Henry Winkler, Christoph Waltz, Timothée Chalamet gibi isimlerin bulunduğu The French Dispatch‘in kadrosuna son olarak Altın Küre ve Emmy ödüllü Elisabeth Moss da katıldı.

Son olarak Jordan Peele imzalı Us filmindeki rolüyle seyirci karşısına geçen Moss, 2019’un sonlarında vizyona girmesi planlanan Wes Anderson imzalı The French Dispatch filminde yer alacak.

Film, üç hikâye üzerinden 20. yüzyılda Paris’teki bir Amerikan gazetesinde çalışan bir grup gazetecinin yaşadıklarını anlatacak. Fransa’nın güneyindeki Angoulême bölgesinde çekilen The French Dispatch, Wes Anderson’ın açıklamasına göre Amerikalı bir gazetecinin Fransa’da kendi dergisini yaratma süreciyle ilgili bir film. Isle of Dogs ile  animasyon dünyasının derinliklerine inen başarılı yönetmen, The French Dispatch ile 20. yüzyılın kapılarını aralıyor. Heyecanla beklediğimiz filmin bu yılın sonunda, tam da ödül sezonunda vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up