Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları

Vizyondakiler

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları, birçok hayvanın bir arada yaşadığı, eğlenceli bir çiftlikte yaşananları konu ediyor. Bu çiftlik diğerlerinden oldukça farklı. Birbirinden güzel şarkılarla, eğlenceli farmfastic kasabasında dans etmeye hazır olun. Çiftlik hayvanlarla birlikte öğrenmek ve oynamak isteyen herkese açıktır. Tavuklar, inekler, domuzlar, atlar ve daha fazlası bu eğlence dolu çiftlikte sizleri bekliyor.

Yönetmen
Pippa Seymour

Senaryo
Alfred Hill
James Kane
Stephanie Magee

Seslendirenler
Jacob Tremblay
Keith L. Williams
Brady Noon

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

1 Yorum

  1. Kesinlikle berbat bir film.Verilen paraya harcanan zamana yazik.Bastan sona kadar müzik.her hayvan bir ingilizce müzikte aynı hareketlerle dans ediyor.hic bir konuşma yok.turkce dublaj diyor şarkılar ingilizce.Sona doğru üç tane alfabeyle ilgili şarkı var.6 yaşındaki kızık bile sıkıldı.hareketler hep aynı şarkılar farklı.hic bir öğretici eğlendirici kısmı yok.youtube den video izlese en berbat videoda bile daha çok gülerdi kızım eminim.2-3 yaş çocuk için oyalansin müzik..film bile değil..afişte horoz inek var.film boyunca böyle karakter bile yok..ejderha kurt baykuş..

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up