Efsane Dizi Friends’ten Unutulmaz 12 Sahne

Liste Manşet

TV tarihinin unutulmaz dizisi Friends 2004’te yayın hayatına veda etti. Bir umut yeni sezon bekleyenler var ama artık zaman 6 arkadaşı epey yaşlandırdı. 10 sezonluk dizi her bölümünde istisnasız güldürdü. Ross, Chandler, Joey, Phoebe, Monica, ve Rachel içimizden biri gibi oldu o 10 sezonda. Diziden bugün hala tebessümle andığımız bazı sahneleri sizlerle paylaşmak istedik.

Ross’un Sandviçi
Ross, sıkıntılı günler yaşamaktadır. Henüz ikinci boşanmasını atlatmaya çalışırken iş yerinde de talihsizlikler peşini kovalar. Çalıştığı müzede, öğle yemeğinde yemek için götürdüğü sandviçi bir başkası izinsiz alınca Ross çileden çıkar. Bir haykırışı ile güvercinleri bile uçurur!

Kağıt, kar…hayalet!?
Joey bilgi yarışmasına katılır. ‘Öyle derin bilgilere’ sahiptir ki bir soruya birden fazla yanıt verir!

Ross, Monica ve Chandler’ ı öğrenir.
Monica ve Chandler, ilişkilerini Ross’ dan gizlemektedirler; ta ki Ross karşı dairenin penceresinden onları görene dek… Aman Allah’ım!!!

Büyük maç
Monica ve Ross, annelerinin yasakladığı Amerikan futbolunu yıllar sonra oynamaya karar verirler. Yıllarca derinlere gömülmüş rekabet gün yüzüne çıkar. Futboldan anlamayan Rachel ise kuru fasülye muamelesi görür.

Poker gecesi
Erkekler, kızlara poker oynamayı öğretirler.

Phoebe evrime inanmaz.
Phoebe, evrime inanmadığını söyleyince Ross deliye döner ve Phoebe’yi ikna etmeye çalışır. O ne de olsa doktorasını yapmış bir bilim adamıdır.

Chandler, evlat edinme meselesi
Monica ve Chandler, evlat edinmeye karar verir ve evlat edinen bir çiftle tanışmaya giderler. Chandler, evlat edinilen çocuk ile karşılaşır ve ortalık karışır.

Joey yemeğini paylaşmaz.
Joey, kızlara düşkündür ama yemeğe düşkün olduğu kadar değil!

Ross ve Monica dansı
Yeni yıl programı için çocukken çok sevdikleri bir programa katılma şansı yakalayan Ross ve Monica meşhur danslarını yaparlar. Tek dertleri platforma çıkıp

Joey Fransızca konuşur.
Joey, seçmelere katılmak için Fransızca konuşmalıdır ve Phoebe, Joey’e yardım eder.

Ross deri pantolon giyer.
Ross, yeni yılda yeni kararlar alır ve ne heves ettiyse yapmaya karar verir. Kız arkadaşıyla ilk buluşmada deri pantolon giymek gibi bir hata yapar ve Joey’i arayıp çaresizce yardım bekler.

Kedi Meselesi
Ross, Rachel’e aşkını itiraf edecektir. Ancak araya tüylü ve sevimli bir bela girer.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up