Edward Cullen’a Odaklanacak Twilight Serisinin Yeni Kitabı Ağustos’ta Çıkacak

Hollywood
Stephenie Meyer’ın imzasını taşıyan Twilight serisinin 5’inci romanı Midnight Sun, Ağustos ayında okurlarıyla buluşacak.

Dünya çapında çok satan kitaplar arasında yer alan ve beyaz perde uyarlamasıyla uzun yıllar adından söz ettiren Twilight serisinin 5. kitabı, önümüzdeki aylarda okurlarıyla buluşacak.

Breaking Dawn ile 12 yıl önce seriyi tamamlayan Stephenie Meyer, Edward Cullen‘a odaklanan Midnight Sun kitabının 4 Ağustos’ta raflardaki yerini alacağını açıkladı. Kitap, lise öğrencisi olan Bella Swan ile vampir Edward Cullen arasında aktarılan aşk hikâyesini Edward’ın perspektifinden anlatacak. 

Kitabın tanıtımı şu cümlelerle paylaşıldı: “Bu unutulmaz hikâye Edward’ın gözlerinden anlatılırken karanlık bir dönüş yapacak. Uzun vampir hayatında güzel, gizemli Bella ile tanışmak onun için en çekici ve zorlayıcı olaylardan biriydi. Edward’ın geçmişi ve derin düşünceleri hakkında daha çok detay öğrenirken neden hayatının zorluklarla dolu olduğunu anlıyoruz. Bella’nın hayatını tehlikeye atacağını bilirken ona nasıl aşık olabilir ki?” 

Yeni kitabın beyaz perde serisine eklenip eklenmeyeceği konusunda ise henüz net bir bilgi açıklanmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up