Edgar Wright’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Günün Haberi Hollywood
Baby Driver filmiyle büyük beğeni kazanan Edgar Wright, Simon Stephenson’ın “Set My Heart to Five” romanını beyaz perdeye uyarlayacak.

2017 yapımı Baby Driver filmiyle hem gişede yakaladığı başarısı, hem de eleştirmenlerden aldığı beğenilerle adından söz ettiren Edgar Wright‘ın yeni projesi belli oldu.

Wright, Simon Stephenson’ın Mayıs ayında yayınlanması beklenen bilim kurgu türündeki Set My Heart to Five romanını beyaz perdeye taşıyacak. Roman, 2054 yılında duyguları keşfetmeye başlayan Jared isimli bir robotun hikayesine odaklanıyor. 80’li ve 90’lı yıllarda çekilmiş filmleri izledikten sonra dünyayı değiştirecek bir film senaryosu yazmak için ABD’ye gitmeye karar veren Jared, unutulmaz bir maceraya adım atar.

Edgar Wright’ın Cannes Film Festivali’nde gösterilmesi beklenen Last Night in Soho filminin sonbahar aylarında seyirciyle buluşması bekleniyor. Set My Heart to Five uyarlamasıyla ilgili henüz resmi bir vizyon tarihi ise yok.

Kaynak: Indiewire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up