Easy A’in Devam Filmi Geliyor

Günün Haberi Hollywood

Emma Stone’un başrolünü üstlendiği Easy A’in devam filmi için hazırlıklara başlandı.

Will Gluck’ın yönetmenliğini üstlendiği 2010 yapımı Easy A, döneminde oldukça beğeniyle karşılanmış ve Emma Stone‘un performansıyla unutulmaz filmler arasına girmeyi başarmıştı.

Okul arkadaşları tarafından yanlış anlaşılan Olive Penderghast karakterini canlandıran Emma Stone, Easy A filmiyle adını geniş kitlelere duyurmayı da başarmıştı. Olive, okuldaki popülerliğini artırmak için kendisi hakkında bir dedikodu yayılmasına sebep oluyor, sonrasında ise bu dedikodu kontrolünden çıkıyordu. Emma Stone, filmdeki komik ve etkili performansıyla takdir kazanmıştı.

Easy A’in senaristliğini üstlenen Bert Royal, filmin devamı için hazırlıklara başladı. Royal bu sefer sadece senaryosunu kaleme almakla kalmayacak, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturacak.

Yeni gençlik komedisi, 2010 yapımı filmle aynı lisede geçecek ve benzer konular işleyecek. Film, Bert Royal’ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Yeni film, lisedeki yeni öğrenciler ve öğretmenleri işleyen bir hikâye sunacağı için Stone’un yeni filmde yer alması mümkün görünmüyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up