Dwayne Johnson ve Emily Blunt, Ball and Chain Filmi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

Hollywood
Jungle Cruise filminin yıldızları Dwayne Johnson ve Emily Blunt, süper kahraman filmi Ball and Chain için yeniden bir araya gelecek.

Gelecek yıl vizyona girmesi beklenen Disney filmi Jungle Cruise‘un başrollerini üstlenen Dwayne Johnson ve Emily Blunt, yeni bir proje için bir araya gelecekler.

Oscar adayı senarist Emily V. Gordon’un (The Big Sick) kaleme alacağı Ball and Chain, Ale Garza ve Richard Bennett’ın aynı adlı dört serilik çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanacak.

Film, süper güçlere sahip Edgar ve Mallory Bulson çiftine odaklanacak. Boşanmak üzere olan çift, kendilerini dünyayı kurtarmaya çalışırken aynı zamanda evliliklerini de yeniden gözden geçirdikleri bir durum içerisinde bulacaklar.

Jungle Cruise’un salgın nedeniyle önümüzdeki sene vizyona gireceği açıklanmıştı. Netflix’in yayın haklarını satın almak için görüşme halinde olduğu Ball and Chain filminin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Kaynak: Collider

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up