Dwayne Johnson, Black Adam İçin Çalışmalara Başladı

Hollywood
Dwayne Johnson yeni filmi Black Adam ile ilgili paylaşımlar yapmaya başladı.

Güreşte 16 şampiyonluğu bulunan ve WWE kemerini altı defa kazanan ilk isim ünvanına sahip The Rock (Kaya) lakabı Dwayne Johnson, aynı başarıyı sinemada da göstermeye devam ediyor. 

Beyond the Mat ile başladığı kariyerinde Hızlı ve Öfkeli ile zirve yapan, 2016 ve 2019’da dünyanın en çok kazanan aktörü olan Dwayne Johnson yeni filminin hazırlıklarına başladı.

Dwayne Johnson daha önce yaptığı açıklamada kendi versiyonunun bir anti-kahramandan fazlası olması istediğini söylemişti.

Birçok komedi ve macera filminin ardından DC evreninin anti-kahramanlarından biri olan Black Adam’a hayat verecek olan Johnson, Instagram hesabından filmi 22 Aralık 2021‘de yayınlanacağını duyurdu. 47 yaşındaki oyuncu bu duyuru sonrası spor salonundan yaptığı paylaşımlarla filme hazırlandığını ilan etti.

2019 yapımı Shazam! filmindeki anti-kahraman Black Adam’a odaklanacak yeni filmin yönetmenliğini Evdeki Düşman (Orphan), Mumya Evi (House of Wax) gibi filmlerle tanınan Jaume Collet-Serra’nın üstleniyor.


Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up