Bizimle İletişime Geçin

Vizyondakiler

Dursun Çavuş

Yayınlandı

tarihinde

Dursun Çavuş

Yönetmen: Ali Engin

Oyuncular: Turan Özdemir, Sinan Bengier, Perihan Savaş, Seden Kızıltunç, Burçin Abdullah, Oğuzhan Yıldız, Umut Oğuz, Naci Taşdöğen, Ali Tutal, Yunus Bülbül, Selahattin Taşdöğen, Mahmut Hekimoğlu, Bülent Polat, Okan Özdil, Çetin Yeltekin, Semra Sima

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 2013 (98 dk)

Vizyon Tarihi: 14 Mart 2014

Senaryo: Ali Engin

Yapım Şirketi: Evrensel Medya, Proses Medya  

Yapımcı: Ali Avcı, Ali Engin

Müzik: Yücel Arzen

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orjinal Dil: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Medyavizyon

Web Sitesi: www.dursuncavus.com

Film Hakkında

Size deniz getireceğim cümlesiyle hafızlara kazınan Postacı Dursun Çavuş’un ilginç hikâyesi sinemaseverle buluşuyor.

Ali Engin’in yönetmenliğini yaptığı Dursun Çavuş’un başrolünde Dondurmam Kaymak adlı sinema filmiyle dikkat çeken Turan Özdemir yer alıyor.

Filmde diğer rollerinde; Sinan Bengier, Burçin Abdullah, Perihan Savaş, Umut Oğuz, Oguzhan Yıldız, Seden Kızıltunç, Naci Taşdöğen, Ali Tutal, Yunus Bülbül, Selahattin Taşdöğen, Mahmut Hekimoğlu, Bülent Polat, Çetin Yeltekin, Semra Sima ve Okan Özdil’in yanı sıra Adıyaman Şehir Tiyatrosu oyuncuları da yer alıyor.

1973 yıllarında Adıyaman’da yaşayan Dursun Çavuş, postacılık yaparak geçimini sağlayan sade bir vatandaştır. Oğlu Abuzer’in Belediye Başkanı Reşat Ağa’nın kızına aşık olması ile işler karışır. Ağayla ters düşen Dursun Çavuş, karısı Server ve arkadaşlarının gazına gelip emekliliğini ister ve belediye başkanlığına adaylığını koyar.

Dursun Çavuş Film Afişi

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vizyondakiler

İlk Temas

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Yönetmen koltuğunda Atilla Barışer’ın oturduğu gerilim, bilim-kurgu türündeki “İlk Temas” filminin oyuncu kadrosunda Bekir Annıak, Bedirhan Barışer, Maksut Kesici, İrem Akçay, Mehmet Sait Aydın gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen
Atilla Barışer

Oyuncular
Bekir Annıak
Bedirhan Barışer
Maksut Kesici
İrem Akçay
Mehmet Sait Aydın

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Anka

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Anka, çocukluğunda ailesini bir kaza sonucu kaybeden Murat’ın, yıllar içerisinde bir yandan bu travmasıyla mücadele ederken bir yandan araba yarışlarında ismini duyurmasını konu ediniyor.

Yönetmen
Süleyman Mert Özdemir

Oyuncular
Ozan Akbaba
Uğur Uzunel
Deniz Işın
Atilla Şendil
Engin Hepileri

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Gelin

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Film, ruhani bir varlıkla olduğunu söyleyen ve sürekli gelinlik giyen bir kadını araştırmak için kadının köyüne giden bir ekibin başından geçenleri anlatıyor.

Sosyal medyanın gündemine düşen gelinlikli kız videosu, medya patronu Saadettin Bey’in ilgisini çeker ve bu olayı araştırmak için bir ekip görevlendirir. Ruhani bir varlıkla evli olduğunu iddia eden bu gelinin bulunduğu köye giden ekip, Ecrin ve tuhaf ailesinin misafiri olacaktır. Beklenmedik sebeplerden ötürü geceyi köyde geçirmek zorunda kalan ekibi korkunç dakikalar beklemektedir.

Yönetmen
Berkay Berkman

Oyuncular
İrem Kök
Nejla Kondak
Berkay Berkman
Alp Taş
Dilan Ural

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler