Düğün Dernek Gişede Rüzgar Estiriyor

Türkiye

sinemalarda-bu-hafta-dugun-dernek-vizyona-girecek-70123

Düğün Dernek gişede rekora koşuyor…

İşler Güçler dizisi ile büyük bir üne kavuşan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir’in filmi Düğün Dernek’i 3. haftasında 3 milyondan fazla insan izledi ve böylece film Cem Yılmaz’ın Fundementals’inden sonra 2. sıraya yerleşti. Önümüzdeki haftalarda  Cem Yılmaz’ın son filmini geçme ihtimali çok yüksek.

Aralarında sadece 500.000 seyirci kadar fark olan iki film arasındaki rekabet sinemaseverler tarafından ilgiyle izleniyor.

Düğün Dernek filminin 2014’de şansı   CM101MMXI Fundamentals’a göre daha yüksek çünkü Cem Yılmaz’ın filmi yılbaşı gecesi Kanal D’de gösterilecek ve büyük ihtimalle hala izlemeyenler de izleme olanağına kavuşacak.

En azından Cem Yılmaz sayesinde ilk filmlerini (Çalgı Çengi) dağıtıma olanağı bulan Düğün Dernek ekibinin, Recep İvedik 4 filmi Şubat ‘da vizyona girene kadar gişede büyük şansı olduğu kesin.

Ama tam gişe rakamlarını ilerleyen haftalarda hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up