Onur Ünlü’nün Yeni Dizisi Dudullu Postası’ndan İlk Fragman

Diziler Manşet
Onur Ünlü’nün Yeni Dizisi Dudullu Postası’ndan İlk Fragman

Onur Ünlü’nün beklenen dizisi Dudullu Postası’nın ilk fragman yayınlandı.

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak ve Güven Kıraç gibi isimlerin olduğu, Onur Ünlü’nün yönettiği Dudullu Postası BluTV’de yayınlanacak.

Dudullu Postası’nın Konusu

Serkan Yılmaz’ın Penguen için çizdiği Dudullu Postası serisinden uyarlanan dizide karakterler ve hikaye, sıra dışı semtin sıradışı insanlarının gözünden anlatılıyor. Mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı saha maçında kaybolan babalar…

Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis’e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu’da.

Haber yaptıklarını zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası.

BU HABERLE İLGİLİ BİR GELİŞME VAR. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up