Film > Dünya > Hollywood 1 yıl önce

Sinefesto

DreamWorks Logo Açılışını Güncelledi

DreamWorks Animation, logo açılışını bazı tanıdık yüzleri içerecek şekilde güncelledi. 32 saniyelik intronun yapımı sekiz ay sürdü.

32 saniyelik rüya benzeri sekans, stüdyonun hem film hem de TV'deki en popüler ve uzun süredir devam eden serilerinden bazılarına ışık tutuyor.

Yeni sekansta, Ay'da balık tutan ikonik DreamWorks çocuğu, "The Bad Guys", "How to Train Your Dragon", "Boss Baby", "Kung Fu Panda", "Shrek" ve daha fazlası mevcut.

Yeni açılış intorsu yapımcı Suzanne Buirgy ve yapım tasarımcısı Kendall Cronkhite'ın da aralarında bulunduğu yaratıcı bir ekip tarafından geliştirildi ve üretildi. Müzik, diğer DreamWorks Animation filmleriyle birlikte “Shrek” serisinde çalışmış olan Harry Gregson-Williams tarafından bestelendi.

Yapım tasarımını üstlenen Kendal Cronkhite The Hollywood Reporter'a verdiği röportajda, "Rüyaları ekranda gerçeğe dönüştürüyoruz, bu yüzden temel fikir, yeni bir çocuğun rüyalarına girmenizdi. Sizi bu rüya ortamına götürüyorlar ve tüm bu yıllar boyunca yarattığımız bu ikonik figürlerle yeniden tanıştırıyorlar. Çocuk bu tür galaksilerde sörf yapıyor, süzülüyor ve uçuyor ve tüm bu çok farklı görünen film karakterlerini tek bir parça halinde bir araya getiriyor." ifadelerini kullandı.

Cronkhite ayrıca, Shrek dışındaki tüm karakterlerin girişte değiştirilebileceğini ve muhtemelen stüdyo daha fazla film yayınladıkça ve daha popüler hale gelen karakterlere sahip olduğundan diğer karakterlerle değiştirilebileceğini doğruladı.

Yeni DreamWorks Animation açılışı ilk olarak Çizmeli Kedi: Son Dilek'in 26 Kasım'daki özel "Caturday" erken gösterimlerinde gösterilecek.

The Hollywood Reporter.

İlginizi Çekebilir