Dr. Mehmet Öz’den Tıp Dizisi Geliyor

Diziler

The Dr. Oz Show’un sunucusu Dr. Mehmet Öz, CBS kanalı için medikal dizi hazırlığında.

ABD’de çok takip edilen bir TV programcısı olan Dr. Mehmet Öz, CBS kanalı için, yürütücü yapımcısı olduğu tıp konulu bir dram dizisi hazırlıyor.

MD-1 isimli dizi, New York’taki en büyük felaketlerde bile acil servise ya da hastaneye ayak basmadan hayat kurtaran sokak doktorlarından oluşan bir ekibin hikayesini konu alıyor. Öz’ün eşi Lisa Öz ile birlikte yürütücü yapımcı olduğu projenin esin kaynağı, New Jersey’deki Medical Avengers programı olduğu söyleniyor. The Dr. Oz Show’un yapımcısı olan Sony Pictures Television, MD-1’ın da yapımcılığını üstlenecek.

Bu proje, Öz çiftinin yıllar önce birlikte çalıştığı CBS kanalındaki ikinci projesi olacak. Mehmet ve Lisa Öz, aynı kanalda daha önce de başka bir medikal dizinin yapımcılığını üstlenmişti. Bahsi geçen medikal dizi, Dr. Harley A. Rotbart’ın ‘Miracles We Have Seen: America’s Leading Physicians Share Stories They Can’t Forget’ isimli kitabından uyarlanmıştı.

Mehmet Öz’ün programı The Dr. Oz Show, 2018 – 2019 sezonunda da ekranlarda olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up