Dört Köşeli Üçgen Vizyon İçin Gün Sayıyor

27 Temmuz 2018'de vizyonda.

Günün Haberi Türkiye
Dört Köşeli Üçgen Vizyon İçin Gün Sayıyor
Sâlâh Birsel’in aynı adlı romanından uyarlanan Mehmet Güreli’nin ikinci uzun metraj filmi Dört Köşeli Üçgen, vizyon için gün sayıyor.

Mustafa Dinç, Kaan Çakır ve İlyas Özçakır‘ın başrolünde olduğu yapımın senaryosunu Görkem Yeltan kaleme aldı. Görüntü yönetmenliğini Ahmet Sesigürgil‘in üstlendiği film, 27 Temmuz 2018‘de gösterime girecek.

Filmin Konusu:

İflah olmaz bir gözlemci hikâyemizin kahramanı. Hemen hemen herkesi ve her şeyi görüp izlemeyi, bütün ayrıntıları öğrenmeyi kendine ilke edinmiş kahramanımız, bir tütün deposunda çalışıyor. Her ne kadar etraftakiler ona ‘Gözlemci’ diye seslense de, o aslında bir bekçi. Hem gözlem yapıyor hem de gözlemlerini kullanıyor. Tutunamıyor ama. Gözlemlerini ulu orta söyleyen, rahatlıkla kullananlar sevilmezler çünkü. Dörtgenin üç köşesi mi vardır yoksa dörtgenin köşesinde durduğunda, üç köşeyi gördüğün için, üç köşesi mi vardır? Bir dörtgen, üç köşeli de olabilir mi?

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up