Don’t Worry, Darling Kadrosuna Dakota Johnson Dahil Olabilir

Hollywood
Olivia Wilde’ın Don’t Worry, Darling filminde rol alması için Dakota Johnson ile görüşmelere başlandı.

İlk uzun metrajlısı Booksmart ile olumlu eleştiriler alan Olivia Wilde, yeni filmi için hazırlıklara başladı. 1950’li yıllarda Kaliforniya’da izole bir çölde geçen gerilim türündeki Don’t Worry Darling isimli film, ütopik bir toplulukta geçen olayları konu edecek.

Booksmart‘ın ortak yazarı Katie Silberman, Shane ve Carey Van Dyke‘nin orijinal senaryosunu yeniden yazacak. Filmin başrollerinde ise son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Florence Pugh, Shia LaBeouf ve Chris Pine yer alacak.

Variety’nin haberine göre filmde rol alması için Dakota Johnson ile görüşmelere başlandı. Oyuncu geçtiğimiz yıl Shia LaBeouf ile birlikte The Peanut Butter Falcon filminde seyirci karşısına çıkmıştı.

İkinci uzun metrajlısına imza atacak olan Olivia Wilde‘ın yeni filmi, kadrosu ve konusu itibariyle hayli merak uyandırıcı. Filmle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up