Doğu Ekspresinde Cinayet’ten İlk Fragman

Hollywood

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Doğu Ekspresinde Cinayet‘ten ilk fragman yayınlandı.

Agatha Christie‘nin meşhur dedektifi Hercule Poirot (Puaro) döndü. Doğu Ekspresinde Cinayet (Murder on the Orient Express) bir kez daha beyaz perdede yer alacak. Kenneth Branagh‘ın hem yönetip hem de Hercule Poirot‘u canlandırdığı Doğu Ekspresinde Cinayet’in kadrosunda Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley’in yanı sıra Penélope Cruz, Judi Dench, Josh Gad, Olivia Colman, Willem Dafoe gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

Senaryosu Michael Green tarafından yazılan filmin yapımcıları arasında Ridley Scott, Simon Kinberg, Mark Gordon ve Kenneth Branagh bulunuyor.

Doğu Ekspresinde Cinayet’in Konusu

Avrupa’ya yapılan hesapsız bir tren yolculuğuyla başlayan hikaye hızla, şimdiye kadar söylenmiş en şık ve en heyecanlı gizemlerden birine dönüşür. En çok satan yazar Agatha Christie’nin “Murder on the Orient Express” adlı romanından uyarlanan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir tren üzerinde mahsur kalan on üç yabancının hikayesi anlatılıyor. Bir adam, katil tekrar saldırmadan önce bulmacayı çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır.

Filmin Türkiye’de 10 Kasım 2017‘de gösterime girmesi bekleniyor.

Filmden daha önce yayımlanan görseller için tıklayın.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up