Doğu Demirkol’lu “Doğu” Dizisinin Kadrosuna Ege Kökenli Dahil Oldu

Diziler

Doğu Demirkol’un başrolünü üstlendiği yeni BluTV dizisi “Doğu”nun kadrosu şekillenmeye başladı.

Son zamanların en fazla dikkat çeken isimlerinden biri olan komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol‘un başrolünde yer aldığı yeni BluTV dizisi Doğu‘nun kadrosuna Ege Kökenli dahil oldu. Son olarak Erkam Bülbül‘ün yönetmenliğini üstlendiği Son Şaka filminde yer alan Kökenli, şimdi de merakla beklenen Doğu dizisinde Doğu Demirkol‘un partneri olarak seyirci karşısına çıkacak.

Hayali komedyen olmak olan Doğu’nun yolunda gitmeyen hayatını ekranlara taşıyacak olan dizinin yönetmenliğini de Demirkol üstlendi. BluTV‘de yayınlanacak olan dizinin senaryosunu ise başarılı oyuncu Murat Özsoy ile birlikte yazdı.

Dizinin konusu: Doğu, hiçbir konuda başarılı olamayan genç bir adamdır. Kimse tarafından desteklenmeyen Doğu’nun hayali komedyen olmaktır. Doğu, hayatında pek de gülünecek bir şey olmasa da hayalini gerçekleştirmek için çabalar.

Dizinin ilk tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up