“Diziye Harika Bir Sahneyle Veda Ediyorum.”

Diziler Günün Haberi

Maisie Williams ‘Game of Thrones’ dizisindeki son sahnesini yorumladı.

Maisie Williams, Game of Thrones finaliyle ilgili yorumlarda bulundu.

“Diziye harika bir sahneyle veda ediyorum” diyen Williams, sahnede tek başına olduğunu söyledi ve ekledi: “Arya her zaman çok yalnızdı. Ben de yalnızdım ve birçok kişinin gelip sahnelerini tamamlamasını izledim. Sahneleri biliyordum, gözyaşlarını gördüm; konuşmalarını dinledim. Benim yaptığım konuşma planlı bir şey değildi ancak tam da o anda dizinin bana ne anlam ifade ettiğini fark ettim.”

İlk sezondan bu yana tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Arya Stark, sonunda geçtiğimiz sezon Kış Tepesi’ne geri dönmüş ve kız kardeşi Sansa ile yeniden buluşmuştu. Ancak Williams’ın açıklamalarına bakılırsa karakter final sezonunda yola yalnız başına devam edecek.

Genç oyuncu, çekimlerin ardından neler hissettiğini ise şöyle açıklamış: “Artık son raddeye gelmiştim, Game of Thrones’da daha fazla devam etmek istemiyordum. Arya’nın her anı beni fazlasıyla yormuştu. Ama benim için bu sezonun anlamı fazlasıyla büyük. Yapacak çok fazla şey var. Daha az karakter olduğu için herkesin yapması gereken çok fazla şey var.”

Game of Thrones’un final sezonu 2019’un ilk yarısında prömiyer yapacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up