Disney’in “Into The Woods” Filminin Çekimlerine Başlandı

Dünya

Disney’in Oscar® ödüllü prodüksiyon ekibi ve yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuna sahip “Into The Woods” filminin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Yetenekli bir film yapımcısı Rob Marshall – Oscar ödüllü müzikal “Chicago”nun ve Disney’in “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde”nin yönetmeni- bu filmde de yönetmen koltuğunda… Fimin, James Lapine’in Tony® ödüllü müzikalinden uyarlanan senaryosu da yine Lapine’e ait. Ayrıca, efsanevi besteci Stephen Sondheim’ın imzasını taşıyan film müzikleri arasında, Sondheim’a ait yepyeni bir şarkı da yer alıyor. Çekimleri İngiltere’nin pek çok yerinde gerçekleşen ve yapımcılığını Marshall’ın, John DeLuca’nın, “Wicked”ın yapımcısı Marc Platt’ın ve Callum McDougall’ın üstlendiği “Into The Woods”un 2014 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Into The Woods”, Grim Kardeşler masallarının modern bir uyarlaması… Karakterlerin arzularının ve bu arzuların sonuçlarının işlendiği filmde, pek çok hikaye bulunuyor. Bu esprili ve samimi müzikal yapımda, Kül Kedisi, Kırmızı Başlıklı Kız, Jack ve Beanstalk ve Rapunzel gibi klasik masallar, fırıncı ve karısının da katılımıyla tek bir noktada buluşuyor. Hayalleri, birer yuva kurmak olan karakterler, onları lanetleyen cadıya karşı işbirliği yapıyor.

intothewoodsFilmin oyuncu kadrosunda, eski güzelliğine kavuşabilmek için laneti tersine çevirmeye çalışan cadı rolünde Meryl Streep; bir türlü çocuk sahibi olamayan, fırıncının karısı rolünde Emily Blunt; yuva kurma hayalleriyle canla başla çalışan fırıncı rolünde James Corden; kendini keşfe doğru yolculuğa çıkan Kül Kedisi rolünde Anna Kendrick; gelinini arayıp duran, Kül Kedisi’nin çekici ve yakışıklı prensi rolünde Chris Pine; Kırmızı Başlıklı Kızı tuzağa düşüren kurt rolünde Johnny Depp; ormanda yolculuk ederken beklenmedik maceralar yaşayan, zeki ve cesur Kırmızı Başlıklı Kız rolünde Lilla Crawford; beş sihirli fasulye için biricik ineğinden olan şapşal maceraperest Jack rolünde Daniel Huttelstone; Jack’in, yenilgiyi kabullenmeyen, yoksul ve öfkeli annesi rolüyle oyuncu kadrosuna dahil olan da Tracey Ullman; kızlarından en az birini prensle evlendirmeye çalışan, zenginlik ve görkem peşindeki kötü annesi rolünde Christine Baranski; korunaklı kulesinin dışındaki dünyayı ilk kez görecek olan Rapunzel rolünde MacKenzie Mauzy ve Rapunzel’e kur yapan cesur prens rolünde Billy Magnussen bulunuyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up