Disney’den Sinemaseverlere Özel Kampanya

Hollywood

Disney, yeni tip koronavirüs sebebiyle sinema ile arasına mesafe koyan sinefillere özel #SinemaAşkına kampanyasına imza attı.

Disney, geçmişten günümüze hafızalarımızda yer eden, birbirinden farklı yapımlarıyla kalbe dokunan kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Disney, #SinemaAşkına kampanyasıyla beyazperdede film izlemeyi özleyen sinema tutkunlarına dokunaklı bir selam gönderirken, bu sihirli dünyada yeniden buluşmanın heyecanını tüm sinemaseverlerle paylaşıyor.

Pixar Animation Studios, Marvel Studios ve Lucasfilm’den sonra 20th Century Studios, Searchlight Pictures ve Blue Sky Animation gibi birbirinden saygın uluslararası stüdyoları bünyesine katarak film portföyünü daha da zenginleştiren Disney, eylül ayı boyunca ardı ardına vizyona girecek yapımlarıyla sinema salonlarında macera dolu yolculuğuna devam ediyor.

Mulan’, Disney ve Pixar’dan ‘Hadi Gidelim’ ve ‘Yeni Mutantlar’ filmleri ile eylül ayı boyunca salonlara konuk olan Disney, #SinemaAşkına ile yeniden alevleniyor.

Disney’in sinemaseverlere bir de mesajı var:

Kocaman açtığın gözlerin, kimi zaman hayranlıkla baktı, kimi zaman heyecanla; bazen şaşkınlıkla bazen de neşeyle… Ama hep aşk dolu gözlerle baktın beyazperdeye. Mevsimler değişti, salonlar değişti, ama içindeki o sinema aşkı hiç değişmedi. Her filmde bambaşka bir maceraya atıldın o hayran olduğun kahramanlarla birlikte. Ve o kocaman macera dolu salonu, sinemaya duyduğun aşkla doldurdun hep. Şimdi, bizi bir arada tutan o sihirli dünyada tekrar buluşma vakti. Aynı heyecanla, tutkuyla, kahkahayla, macerayla…

İçimizdeki o hiç bitmeyen Disney ile #SinemaAşkına

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up