Disney Channel Aile Filmleri Kuşağı’nda bu hafta “Cesur Civciv” yayınlanıyor.

TV'de Sinema

Disney’in çocuk odaklı, tüm aileyi kapsayan güvenilir ve eğlenceli programlar sunan kanalı Disney Channel, aile bağları, arkadaşlık, doğa ve hayvan sevgisi gibi evrensel değerleri çocuklara Disney’in benzersiz hikâye anlatımı ve eğlenceli içerikleriyle aktarmaya Aile Filmleri kuşağıyla devam ediyor. Çocuklarla birlikte ailelerin de keyifle takip ettiği Aile Filmleri kuşağı her Cumartesi saat 11:00’de Disney Channel’da ekranlara geliyor.

Kuşakta bu hafta sonu “Cesur Civciv” (Chicken Little) yayınlanacak. Oakley Oaks’da yaşayan genç ve ağır başlı kuş Cesur Civciv’in hayatı,  bir gün başına palamut düşmesiyle değişir. Devrilen bir meşe palamudu ağacını görünce “gökyüzü yere düşüyor” diyerek panikleyen ve kasabada geniş kapsamlı kaosa yol açan genç civcivin yepyeni maceralarını izlemek için Cumartesi saat 11.00’de Disney Channel’ı açmak yeterli.

cesur civciv

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up