Disney+ Açılışını 10 Milyon Kullanıcıyla Yaptı

Hollywood
Disney’in 12 Kasım’da açılan yeni dijital platformu Disney+, yayın hayatına başladığı ilk günden 10 milyon kullanıcıya ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Apple+, uzun süredir gündemde olan dizilerinin beklenen ilgiyi görmemesi nedeniyle başlangıcını oldukça düşük bir rakamla gerçekleştirmişti.

Buna ek olarak Disney’in heyecanla beklenen yeni dijital platformu Disney+, 12 Kasım’da açıldı. Marvel, Star Wars, Pixar gibi üç önemli markanın içeriklerine sahip olmasıyla Netflix’in en büyük rakiplerinden biri olması beklenen Disney+, beklendiği gibi ilgiyle karşılandı. Disney’in yeni dijital platformu daha ilk günden 10 milyon kullanıcıya ulaştı.

Disney+’ın yakaladığı bu başarının ardında The Mandalorian dizisi ve Marvel filmlerinin büyük payı olduğu düşünülüyor. Ayrıca Disney’in birçok animasyonunun da platformda yayınlanması, geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyor.

Platformun bu başarısının 2020’nin ilk aylarında da katlanarak devam edeceği görülüyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up