Diriliş’ten 2 Yeni Afiş

Dünya

Leonardo DiCaprio’nun merakla beklenen filmi Diriliş‘in yeni afişleri yayınlandı.

Paramparça Aşklar Köpekler, 21 Gram ve Birdman gibi bol ödüllü filmlerin usta yönetmeni Alejandro González Iñárritu’nun yeni filminden 2 yeni afiş geldi.

diriliş

Filmin posterlerini seyircilere ulaştıran ise yapım şirketi 20th Century Fox oldu. Hollywood’un ünlü ve aynı zamanda başarılı 2 oyuncusu Leonardo DiCaprio ile Tom Hardy’nin başrollerini paylaştığı western türü bir gerilim filmi.

Michael Punke’un aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosu, Mark L. Smith ve geçtiğimiz Şubat ayında Birdman ile ‘En İyi Film Oscar’ını alan yönetmen Iñárritu’ya ait. 88. Akademi Ödülleri’nde Oscar kazanma ihtimali yüksek olan Diriliş‘in öyküsü gerçek bir olaydan alınmış.

diriliş 2

Kürkleri için hayvan avlayan Hugh Glass adındaki tuzakçı, bir boz ayı tarafından ölümcül biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilir. Glass, iyileştikten sonra hem onu geride bırakanlardan hem de hayvan kürkü için katliam yapanlardan intikam almak için harekete geçer…

Diriliş 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek.

————————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up