Diriliş ‘Ertuğrul’da Liderlik Savaşı!

Diziler

Diriliş ‘Ertuğrul’da bu hafta savaş rüzgarları esecek!

TRT1’in merakla beklenen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’ 32.bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Fenomen dizide yine aksiyon bitmiyor. Ertuğrul’un Noyan’a karşı hamleleri obayı nasıl etkileyecek? Heyecanla beklenen Diriliş ‘Ertuğrul’ bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

Diriliş Ertuğrul 32. Bölüm (2)

Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde; Ertuğrul’un vazifelerinin elinden alınması ve alplıktan çıkarılması, Kayı Alplarını şaşkınlık içinde bırakır. Büyük bir öfke dalgası obada kabarmaktadır.

Ertuğrul Aytolun, Kocabaş ve Tuğtekin’in fitneleri yüzünden, annesi Hayme ve ağabeyi Gündoğdu ile karşı karşıya gelmiştir. Ertuğrul ilk defa ağabeyine elini kaldırır. Artık obada hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Diriliş Ertuğrul 32. Bölüm (3)

Obadaki beyler içlerini oyan büyük Noyan tehlikesinin farkında değillerdir. Kışın sonunda Moğol ve Selçuklu Ordusu karşı karşıya gelene kadar huzurlu ve sıcak bir kış geçirmek ve obanın ihtiyaçlarıyla ilgilenme telaşına düşmüşlerdir. Ertuğrul, Geyikli ve alpları Doğan ile Turgut’u yanına alarak; Noyan’a ve savaşı bekleyen binlerce kişilik büyük Moğol Ordusu’na karşı imkansız bir savaşa hazırlanmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 32. Bölüm (5)

—————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up