Diriliş “Ertuğrul” Yeni İsimlerle Geliyor 

Manşet Türkiye

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” yeni sezona hazırlanıyor. Kış aylarında açık hava sahnelerinin çekiminde zorlanacak olan ekip çekim takvimini hızlandırdı.

ertuğrul 1

Diriliş “Ertuğrul”un çekimleri için Beykoz Kundura Fabrikası ve Riva’da özel platolar kuruldu.  Senaryo gereği diziden ayrılan oyuncuların yerine kadroya Türk sinemasının ve ekranların tanınan oyuncularından Uğur Tekin, Barış Bağcı, Evrim Şener, Ayberk Pekcan, Zeynep Kızıltan, Gökçe Saatçi, Hüseyin Özay, Melih Özdoğan, Kaptan Gürman, Atilla Kılıç, Evren Erler, Edip Zeydan ve Muharrem Özcan katıldı.

ertuğrul 8

Cengiz Han, Cehennem Melekleri 2, 47 Ronin ve Barbar Conan gibi dünyaca ünlü filmlerde yer alan özel koreografi ekibi Nomad, diziye yeni katılan oyunculara üç ay boyunca at binme, kılıç dersleri ve dövüş sanatları eğitimi verdiler.

ertuğrul 3

İlk sezonunda yayınlanan 21 bölümü ile her hafta zirvedeki yerini koruyan Diriliş “Ertuğrul”un 2. sezonunda artık Kayılar’ın beyi Ertuğrul Gazi’dir. Ertuğrul Gazi beyliğinde tam anlamıyla hüküm kurmayı başarmak için uğraşırken bir yandan da Haçlı ordusu ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Haçlı birliğinin üzerilerine gelen büyük ordusuna karşı Ertuğrul Bey’in sadece Alpleri vardır.

Kadrosuna kattığı yeni oyuncu ve karakterler ile bu sezon da çok konuşulacağı belli olan dizi, 30 Eylül Çarşamba günü 20:00’da 2. sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up