‘Diriliş Ertuğrul’ Çarşambanın Galibi!

Diziler Türkiye

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan 34. bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul tüm gruplarda reytingleri sallarken, Ertuğrul ile İbn Arabi’nin kavuşma sahnesi geceye damgasını vurdu.

ertuğrul 1

Diriliş Ertuğrul 34. Bölümüyle de reytingleri zirvede kapatarak izleyiciden de tam not almayı başardı. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reyting listelerinin zirvesinde yer alan Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşamki bölümüyle de tüm gruplarda reyting sıralamasında birinci oldu. AB’de 11.25, ABC1’de 11.55 ve Total’de 7.66 oranında reyting alarak en yakın rakibini ikiye katladı.

Kendisine müjdelenen emaneti almak için babası Süleyman Şah’ın mezarına giden Ertuğrul Bey ile İbn Arabî’nin mezar başında kavuşma sahnesi ise sosyal medyada gündem oldu. İbn Arabi’nin Ertuğrul’a söylediği; “Emaneti ehline veriniz. Fütüvvet Ehli seni bekler, vazifeyi almaya hazır mısın? sözleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

————————————————————————–

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up