DiCaprio’yu Ağlattılar

Dünya

Leonardo DiCaprio’ya benzeyen bir Rus vatandaşının fotoğrafı sanal alemde tartışma yarattı. Oscar’a sayılı günler kala, sosyal medya kullanıcıları bu benzerliği ti’ye almaya başladı.

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio’ya benzeyen ve bir Rus vatandaşına ait olduğu iddia edilen fotoğraf internette bir kez daha tartışma konusu oldu.
88’incisi düzenlenecek Oscar ödülleri için yarışacak isimlerden biri olan, Leonarda DiCaprio 28 Şubat 2016 Pazar günü gerçekleşecek ödüller öncesi sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerin başında.
4 kez Oscar adayı olup bu ödülü hiç kazanamayan Leonarda DiCaprio’nun Oscar karnesi merakla beklenirken, sosyal medya kullanıcıları bu benzerliği ti’ye almaktan geri kalmıyor.


Fotoğrafı paylaşılan DiCaprio’nun “Rus ikizi” daha kilolu olsa da özellikle gözleri ünlü aktörü andırıyor.
41 yaşındaki DiCaprio bir röportajında “yarı rus” olduğunu belirtmişti. DiCaprio benzerleri daha önce de gündeme gelmişti.
Di Caprio’nun benzerinin fotoğrafı “Leo’nun benzerini Rusya ordusunda bulduk” ifadesiyle paylaşıldı.

Konrad Annerud isimli 21 yaşındaki İsveçli Rus barmen de Leonardo Di Caprio’ya benzerliğiyle kendinden söz ettirmişti.

dicaprio-banner

kaynak: ntv

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up