Devam Filmi İçin Hayranları 10 Yıl Bekledi! İnşaat 2, 7 Kasım’da!

Türkiye

İlki on yıl önce çekilen ve büyük ilgi gören Ömer Vargı‘nın İnşaat filminin devam filmi ON YILDA BİR “İNŞAAT 2”, sinemalarda  7 Kasım‘da seyirciyle buluşuyor.

On Yılda Bir İnşaat 2 Afiş-

Eşkıya ve Gönül Yarası filmlerinin yapımcısı, Her Şey Çok Güzel Olacak, İnşaat, Kabadayı ve Anadolu Kartalları filmlerinin yönetmeni Ömer Vargı’nın, bundan 10 yıl önce sinemada ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2’nin vizyon tarihi belli oldu. “On Yılda Bir İNŞAAT 2” filmi 7 Kasım’da sinemalarda 200 salonda birden gösterime giriyor.

10 yıl önce çalıştıkları inşaata “mecburen” gömdükleri cesetler ortaya çıkınca hapse giren eski amele ve sahte şeyh Ali ile Sudi’nin macera ve kahkaha dolu hikayesi hem ağlatıyor hem güldürüyor. Başrollerini yine Şevket Çoruh ve Emre Kınay’ın paylaştığı filmde Yeşim Büber, Bülent Kayabaş, Itri Koşar, Tuncay Beyazıt, Şehsuvar Aktaş, Günay Karacaoğlu ve Anastasia Beleborodava rol alıyor. “Kara Komedi” İNŞAAT 2’nin çekimleri geçtiğimiz yaz, ıssız bir koyda gerçekleştirildi.

İKİLİNİN BAŞI YİNE BELADA

On yıl hapis yatıp çıktıktan sonra Ali ve Sudi özgürlüğün tadını çıkarırken kıyıya iki cesedin vurmasıyla yeni macera başlar. Başlarına bela almamak için cesetleri hemen gömerler, ama karmaşık bir cenderenin içine düşmekten kaçamazlar. Aşık oldukları kadınlarla başka bir ülkeye gitme planı yaparlarken cesetlerin arkası gene çorap söküğü gibi gelir.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up