DenizBank’ın kısa film ödülü 15 bin TL

Kısa Filmler Manşet
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Denizbank Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı. Son başvuru tarihi 1 Kasım olan yarışmada büyük ödül 15 bin TL olacak.
Yarışmanın bu yılki teması ise sponsoruna uygun: “Bana Geleceğin Bankasını Anlat”. İkincilik ve üçüncülük ödülünün 10 bin TL olduğu yarışmada gelecekte nasıl bir banka hayal ettiklerini, gelecekte hayal ettikleri bankada almak istedikleri hizmetleri, bankacılıkta gelecekte kullanılan araçları ve yapılmak istenen işlemleri vurgulayacak. Yarışmaya katılacak yönetmenler filmlerini facebook.com/denizbank adresi üzerinden yükleyecek. 1 Kasım – 1 Aralık 2011 tarihleri arasında Jüri / Facebook kullanıcıları, 1-15 Aralık 2011 tarihleri arasında Denizbank çalışanları filmini değerlendirecek.

 

İşte Katılım Şartları:

* Filmini yüklemek isteyen katılımcı facebook.com/denizbank adresinde “Facebook kullanıcıları tarafından değerlendirilmek istiyorum” veya “Jüri tarafından değerlendirilmek istiyorum” seçeneklerinden birini seçecek.

Jüri değerlendirmesine göre en yüksek puanı alan 5 Film, Festival Finalisti olarak adlandırılacaktır.

Facebook değerlendirmesinde, Facebook kullanıcıları tarafından en yüksek puanı alan 5 film Festival Finalisti olarak adlandırılacaktır.

Jüri değerlendirmesinden en yüksek puanı alan 5 film ve Facebook değerlendirmesinde en yüksek puanı alan 5 film, toplamda 10 film Denizbank bünyesinde tüm personel tarafından puanlanacak ve puanlama sonucu seçilen 1. 2. 3. Film seçilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sinefesto Haber Merkezi

 


Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up