Deniz Gamze Özgüven The Handmaid’s Tale’in Yönetmen Koltuğunda

Günün Haberi

The Handmaid’s Tale’de Deniz Gamze Ergüven’in yönettiği 11. bölüm, IMDb’de 9.6 puan alarak dizinin en yüksek puanlı bölümü olarak zirveye oturdu.

Mustang filmiyle adını duyuran Deniz Gamze Ergüven, The Handmaid’s Tale dizisi için yönetmen koltuğuna oturdu. İlk filmiyle Oscar’da yarışan ve pek çok ödül kazanan Ergüven, dizinin üçüncü sezon 11. bölümünü yönetti.

The Handmaid’s Tale’de Deniz Gamze Ergüven’in yönettiği bölüm, geçtiğimiz çarşamba günü yayınlanan Liars isimli üçüncü sezon 11. bölümdü. Liars, IMDb’de elde ettiği 9.6/10’luk puanla dizinin en yüksek puanlı bölümü olarak zirvede yer aldı.

Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan dizinin çekimleri Kanada’nın Toronto şehrinde gerçekleştiriliyor. Deniz Gamze Ergüven, geçtiğimiz yıl Sean Penn’in başrolde olduğu The First dizisinin iki bölümünü yönetti ve böylece dizi yönetmenliğine adım attı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up